Savaitgalis Nidoje – 5 patarimai turiningam poilsiui

Savaitgalis Nidoje – 5 patarimai turiningam poilsiui

Už lango vis šilčiau ir skaisčiau šviečianti saulė ragina galvoti apie atostogų sezoną.  Nespėsime nei mirktelti ir jis tuoj ateis. Daugelis lietuvių mėgsta aplankyti svečias šalis, keliauti po pasaulį, pažinti įvairias kultūras. Tačiau, daugeliui mūsų tautiečių kasmetinė tradicija aplankyti mūsų šalies perliuką – Kuršių Neriją ir jos širdies miestą Nidą. Poilsis Nidoje yra vienas iš nuostabiausių ir smagiausių kiekvienos vasaros ritualų. Ritualai žinoma yra smagu, tačiau  norisi kažkokios įvairovės. Taigi mes pateiksime jums penkis patarimus kaip kūrybingai praleisti atostogas ir tuo pačiu pailsėti.

Poilsis Nidoje

  1. Kelionė dviračiais po Kuršių Neriją. Visas maršruto ilgis yra apie 50 km. Tad tokiai kelionei prireiks visos dienos.  Numatoma kelionės trukmė apie 10 val. Į tą laiką įskaičiuoti ir sustojimai atsipūsti. Pasirūpinkite užkandžiais, vandeniu ir kitomis žygiui būtinomis priemonėmis. Iš pirmo žvilgsnio atrodo gama didelis atstumas, tačiau pamatyti vaizdai atsveria kelionėje patirtus nepatogumus. Jei pradžiai neįsiryžtate keliauti tokiu ilgu maršrutu, pasirinkite trumpesnį. Vis tiek poilsis Nidoje bus gerai turiningesnis nei gulinėjimas prie jūros.
  2. Aplankykite Švyturį Nida. Ant kalno stovi Nidos švyturys – 29,3 metro aukščio gelžbetonio bokštas, kurio link veda akmenimis grįstas takas iš 200 pakopų. Tai viena iš pirmųjų apželdintų Nidos kopų. Švyturys nuolat siunčia baltos šviesos signalus, kuriuos galima matyti jūroje net už 41 kilometro. Švyturį rekomenduojame aplankyti tiek dieną, tiek sutemus. Ir pamatysite koks nuostabus vaizdas kas kart atsiveria.
  3. Privalote paragauti šviežios rūkytos žuvies. Kuršių nerija, tai kraštas turintis ilgametes žuvininkystės tradicijas. Daugelio šeimų žuvies paruošimo receptai perduodami iš kartos į kartą.
  4. Pasiplaukiojimas mariose su jachta. Neverta net pasakoti kokius nuostabius įspūdžius jus patirsite.
  5. Aplankykite vaikų žaidimo aikšteles ir pramogas. Jei atostogaujate Nidoje su vaikais, nepamirškite savo mažųjų. Juk svarbu, kad ir jiems poilsis Nidoje būtų smagus. Nidoje gausu inovatyvių vaikų žaidimo aikštelių. Kuriose vaikučiai ne tik smagiai pašėls, bet ir turės pasukti galvas kaip įveikti vienas ar kitas kliūtis.

Jei dar neturite rezervavę poilsio vietos. Raginame suskubti tai padaryti. Pastebime, kad besidominčių nuoma Nidoje skaičius labai greitai auga O tuo pačiu sparčiai mažėja ir apgyvendinimo vietų.

 

Į viršų
Skip to content