Poilsis Nidoje

Poilsis Nidoje. Nors poilsis yra būtina ir neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, – gali būti, kad ne visi įvertina jo svarbą savo gyvenimui. Juk sveikata ir energija nėra beribė, tad netausojama ji senka. Lengviau, paprasčiau ir pigiau sveikatą išsaugoti, nei pačiais tobuliausiais gydymo metodais ir vaistais ją susigrąžinti. Juo labiau, kad kai kurių ligų gydomos ne priežastys, bet simptomai. Ne jokia naujiena, kad dažna sveikatos sutrikimo priežastis yra nuovargis, ir niekas kitas visaverčio poilsio nepakeis.

Kad žmonės gyventų ir turėtų ką atsiminti, reikia skirti laiko sau. Laiko atostogoms. Poilsio namus „Nidos Gaiva“ Nidoje kūrėme žinodami, kad poilsis yra būtina ir neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis ir suprasdami, kad ne visi įvertina jo svarbą savo gyvenimui. Juk sveikata ir energija nėra beribė, tad netausojama ji senka. Lengviau, paprasčiau ir pigiau sveikatą išsaugoti, nei pačiais tobuliausiais gydymo metodais ir vaistais ją susigrąžinti. Juo labiau, kad kai kurių ligų gydomos ne priežastys, bet simptomai. Ne jokia naujiena, kad dažna sveikatos sutrikimo priežastis yra nuovargis, ir niekas kitas visaverčio poilsio nepakeis…

Ar žinote, kad poilsis prie jūros yra efektyviausiai atkuriantis jėgas, sveikatą ir energiją? Lietuviai šiandien gali džiaugtis, kad turi iš bet kurios šalies vietos „ranka pasiekiamą“ Baltiją. Vertinantys ramybę renkasi visame pasaulyje žinomos Kuršių Nerijos širdį – poilsį jaukioje Nidoje. Poilsis Nidoje – siaurame žemės ruoželyje, kurios krantus iš vienos pusės skalauja Kuršių marios, iš kitos – didinga Baltijos jūra, – yra unikalus, kaip ir pati Kuršių nerija. Juk vandens masyvo ir žemės sandūroje idealiai pailsi žmogus. Būtent toks yra poilsis Nidoje.

two-quotes

Žmogus aukoja savo sveikatą, kad uždirbtų daugiau pinigų.

Po to jis aukoja pinigus, kad susigrąžintų savo sveikatą.

O tada jis taip rūpinasi savo ateitimi, kad nesidžiaugia dabartimi.

Viso to rezultatas yra tas, kad žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje.

Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų.

O tada numiršta, taip ir negyvenęs.

– Dalai Lama

Poilsis Nidoje ištisus metus

Poilsis Nidoje – štai tas poilsis prie jūros, efektyviausiai atkuriantis jėgas , sveikatą ir energiją. Lietuviai šiandien gali džiaugtis, kad turi iš bet kurios šalies vietos „ranka pasiekiamą“ Baltiją. Vertinantys ramybę renkasi visame pasaulyje žinomos Kuršių Nerijos širdį – poilsį jaukioje Nidoje. Poilsis Nidoje – siaurame žemės ruoželyje, kurios krantus iš vienos pusės skalauja Kuršių marios, iš kitos – didinga Baltijos jūra, – yra unikalus, kaip ir pati Kuršių nerija ir Nida. Juk vandens masyvo ir žemės sandūroje efektyviai pailsi žmogus. Būtent toks yra poilsis Nidoje.

Tačiau šiltuoju poilsio sezonu ne visiems ir ne visada pasiseka su kambarių nuoma Nidoje. Jūsų apgyvendinimui – pačiame Nidos centre jau daugiau nei 10 metų veikianti „Nidos Gaiva“ su puikių kambarių nuoma gyvenimui ir poilsiui be rūpesčių. Jaukių kambarių nuoma Nidoje – dar ne viskas: kokybiškam poilsiui, o ypač – prie jūros, – labai svarbi gyvenamoji aplinka.

Nuoma Nidoje

Kuo svarbus ir gražus poilsis Nidoje?

Kuriant svečių namus „Nidos Gaiva“ buvo stengiamasi jiems įkvėpti Nidos dvasios ir atskleisti, kad poilsis Nidoje – tai ne tik galimybė pasinerti į autentišką kraštą, skaičiuojantį tūkstantmečius. Ne tik galimybė praturtinti savo sielą nuostabiais kurortinės gamtos vaizdais: auksinio smėlio paplūdimiais, didinga Baltijos jūra, pušynų takeliais ir unikaliu senųjų žvejų paveldu – raudonais ir mėlynais namukais.

Poilsis Nidoje – tai tarsi kvietimas pabėgti iš miesto šurmulio, atitrūkti nuo rutinos ir iš naujo atrasti įkvėpimą gyventi. O poilsis svečių namuose „Nidos Gaiva“ – tai kvietimas pabūti arčiau gamtos ir įkvėpti Nidos gaivos!

Tik čia, nuostabiame ramybės užutėkyje, kas rytą Jus sveikins kopos, marios ir jūra, tik čia galėsite mėgautis gamtos grožiu ir išskirtine ramybe. Ar žinote, kodėl Kuršių nerija vadinama viena gražiausių, prestižiškiausių ir netgi magiškų Lietuvos pajūrio vietų, kasmet pritraukiančių daugybę lankytojų?

Joje įsikūrusios Preila, Juodkrantė, Pervalka, Nida siūlo kiekvienam, pavargusiam nuo didmiesčių triukšmo ir greičio, ramų poilsį iš vienos pusės klausantis ošiančios Baltijos jūros, o iš kitos – Kuršių marių bangų teliūškavimo.

Poilsis Nidoje kviečia Jus pamatyti nepakartojamą grožį bet kuriuo dienos metu. Ne tik Baltijos kurortuose, bet ir visoje Europoje sunku atrasti vietą, kurioje būtų išsibarstę tiek daug skirtingų, saulės lydimų spalvų: mėlyna ir balta, juoda ir balta, žalia ir mėlyna, raudona ir rusva… Ir visos jos pasiekiamos ranka iš svečių namų „Nidos gaiva“.

Jei skirsite Nidai savo rytinį laiką, tai pamatysite, kaip tekanti saulė išpuošia gamtą įvairiaspalviais apdarais – gelsvai rausvais kopų šlaitais, melsvu rūku apjuostais miškais ir jūros krantais. Jei nuspręsite po Nidą pasivaikščioti vidudienį, kai šviečia kaitri vasaros saulė, kybanti žydrame dangaus skliaute, o akį veria baltos kauburėtos kopos, vaikštant pasitiks sodri palvės ir miško žaluma bei jūros paplūdimio ir smėlio auksinis spindėjimas.

O vakarėjant poilsis Nidoje padovanos romantiškiausias akimirkas – raudoniu nutviekstas smėlio kalvas ir pilkšvus marių tolius. Poilsis Nidoje yra neužmirštamas, nes tik čia unikali gamta pasitinka kiekviename žingsnyje. Visur, kur tik eisite, galėsite pamatyti, išgirsti, užuosti visą Neringos  gamtos sukurtą grožį.

Sakoma, kad peizažas visoje Neringoje (taip pat ir Nidoje) – tarsi spalvoto stiklo trupinėliai, sudarantys nuostabiausių spalvų ir formų derinius šiame saulės sukinėjamame gamtos kaleidoskope.

Kiekviena kopos smiltis, medžio rievė ar marių banga  mena neeilinę  senųjų Kuršių nerijos gyventojų istoriją, išreiškia pagarbą senajai etninei kultūrai. Ją pažinti artimiau galite ir aplankę populiarias Nidos vietas: senojo žvejo namą (etnografinę sodybą), Vėtrungių galeriją (pristatančią senųjų žvejų gyvenimo ypatumus), Tomo Mano vasarnamį (įkvepiantį kurti ir į gyvenimą pažvelgti iš naujo spindinčiomis akimis), V. K. Mizgirių gintaro galeriją-muziejų (kuriame sukauptos ne tik to meto gintaro kolekcijos, bet ir kvietimas pasigaminti šiuolaikinį savo sėkmės talismaną iš gintaro).

Poilsis Nidoje leis pasivaikščioti netgi ir po Akmens amžiaus gyvenvietę bei atrasti daugybę kitų vertingų atradimų. Iš tikrųjų, ne kiekviena vieta yra ypatinga; ypatinga tėra ta vieta, kuri įsisąmoninta, įsižiūrėta, įsiklausyta, išjausta ir ne vien tik žmonių, bet ir senų medžių… Dėl to svarbu į poilsį Nidoje nerti su dideliu atsidavimu…

Poilsis Nidoje svečių namuose „Nidos gaiva“

 

Šiame krašte galima tobulai pailsėti kiekvienu metų laiku. Ir atrasti ką nors nepaprasto, nes Nidos kopų vėjo pustomi raštai ir Baltijos bangų grožis yra žavūs visais metų laikais.

 

Pavasarį, kai Nida ir „Nidos gaiva“ atbunda kartu su gamta, maloniai vėsios Baltijos bangos nuplauna žiemos nuovargį ir žmogus sugrįžta kupinas energijos ir įkvėpimo ne tik naujiems darbams, bet ir naujam gyvenimo etapui. Tai ir yra tikroji Nidos ir poilsio namų „Nidos gaiva“ atgaiva.

 

Vasarą svečių namai „Nidos Gaiva“ ir Nida skendi saulės šviesos prisodrintame gėlių žydėjime, o banguojanti Baltija savo spalvas pasirenka pagal beribio dangaus skliauto spalvų pavyzdį. Auksinės Nidos kopos dosnios šiluma ir saule. Poilsis Nidoje vasarą – tikrasis rojus žemėje mažiems ir dideliems. Poilsis Nidoje vasarą – kai norisi išskirtinių ir neužmirštamų atostogų.

 

Kiekvieną rudenį jūra dovanoja daug jodo, kuris labai svarbus kiekvieno mūsų sveikatai. Rudenį Nida ramesnė, nei vasarą. O Baltijai ruduo – tai audrų pradžia ir šėlstanti jūra lyg magnetas traukia smalsuolius pasigrožėti nepakartojama bangų stichija. Svarbu atsargiai elgtis prie savo galią rodančios Baltijos. Su termosu karštos arbatos galima iš toliau grožėtis tokia jūra rudenį. Poilsis Nidoje rudenį – kai širdis trokšta ko nors naujo ir nepatirto.

 

Idealioje žiemos tyloje ramios Nidos gatvelės ir pušys, – mūsų svečių namų aplinka, – pasipuošia ir suskamba baltu ažūrinių raštų spindesiu. Žiemą jūra neprognozuojama, – tik ir lauk iš jos siurprizų. Žiema Nidoje ir „Nidos gaiva“ namuose, – nuostabus metas, ieškantiems visiškos ramybės ir tylos.

 

Neabejotinai, poilsis Nidoje užtikrinamas bet kada, poilsis Nidoje – visada, o ypač, kai jis pasirenkamas svečių namuose „Nidos Gaiva“.

 

Labai svarbu neužmiršti, kad šiltuoju poilsio sezonu ne visiems ir ne visada pasiseka su kambarių nuoma Nidoje. Todėl apgyvendinimu reikėtų pasirūpinti iš anksto. Ir geriausias būdas tam – pačiame Nidos centre jau daugiau nei 10 metų veikiantys svečių namai „Nidos Gaiva“ su puikių kambarių nuoma gyvenimui ir poilsiui be rūpesčių. Tad ne tik Nida, bet ir mes – svečių namai „Nidos Gaiva“ – laukiame Jūsų visada.

Ten, kur jūra ošia, svaigina gamta,
laukia Jūsų svečiuose Nidos Gaiva!

Jeigu Jus domina poilsis Nidoje ir norite užduoti mums klausimą, užpildykite žemiau esančią formą:

Sutinku su savo duomenų saugojimu, tvarkymu ir jų panaudojimu šioje svetainėje


Kodėl poilsis Nidoje yra išskirtinis?

Poilsis Nidoje – tai ramybė, jaukumas ir neužmirštamas Kuršių Nerijos kraštovaizdis. Kviečiame atvykti ir atsigaivinti Nidos Gaivoje.


Kiek kainuoja poilsis Nidoje?

Poilsio Nidoje kaina svyruoja nuo 45 iki 170 eurų už naktį.


Kokiu metų laiku geriausia ilsėtis Kuršių Nerijoje?

Kuršių Nerija – išskirtinė vieta bet kokiu metų laiku. Žavus yra tiek šiltasis metų sezonas, tiek prikaustantis gamtos grožis šaltuoju metų sezonu.

Atnaujinta redagavo administracija

Į viršų
Skip to content