Poilsis Nidoje

Poilsis Nidoje. Nors poilsis yra būtina ir neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, – gali būti, kad ne visi įvertina jo svarbą savo gyvenimui. Juk sveikata ir energija nėra beribė, tad netausojama ji senka. Lengviau, paprasčiau ir pigiau sveikatą išsaugoti, nei pačiais tobuliausiais gydymo metodais ir vaistais ją susigrąžinti. Juo labiau, kad kai kurių ligų gydomos ne priežastys, bet simptomai. Ne jokia naujiena, kad dažna sveikatos sutrikimo priežastis yra nuovargis, ir niekas kitas visaverčio poilsio nepakeis.

two-quotes

Žmogus aukoja savo sveikatą, kad uždirbtų daugiau pinigų.

Po to jis aukoja pinigus, kad susigrąžintų savo sveikatą.

O tada jis taip rūpinasi savo ateitimi, kad nesidžiaugia dabartimi.

Viso to rezultatas yra tas, kad žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje.

Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų.

O tada numiršta, taip ir negyvenęs.

– Dalai Lama

Poilsis Nidoje ištisus metus

Poilsis Nidoje – štai tas poilsis prie jūros, efektyviausiai atkuriantis jėgas , sveikatą ir energiją. Lietuviai šiandien gali džiaugtis, kad turi iš bet kurios šalies vietos „ranka pasiekiamą“ Baltiją. Vertinantys ramybę renkasi visame pasaulyje žinomos Kuršių Nerijos širdį – poilsį jaukioje Nidoje. Poilsis Nidoje – siaurame žemės ruoželyje, kurios krantus iš vienos pusės skalauja Kuršių marios, iš kitos – didinga Baltijos jūra, – yra unikalus, kaip ir pati Kuršių nerija ir Nida. Juk vandens masyvo ir žemės sandūroje efektyviai pailsi žmogus. Būtent toks yra poilsis Nidoje.

Tačiau šiltuoju poilsio sezonu ne visiems ir ne visada pasiseka su kambarių nuoma Nidoje. Jūsų apgyvendinimui – pačiame Nidos centre jau daugiau nei 10 metų veikianti „Nidos Gaiva“ su puikių kambarių nuoma gyvenimui ir poilsiui be rūpesčių. Jaukių kambarių nuoma Nidoje – dar ne viskas: kokybiškam poilsiui, o ypač – prie jūros, – labai svarbi gyvenamoji aplinka.

Nuoma Nidoje

Poilsis Nidoje, svečių namuose „Nidos Gaiva“, visais metų laikais

 

Nidos kopų vėjo pustomi raštai ir Baltijos bangų grožis yra žavūs visais metų laikais.

Pavasarį, kai Nida ir „Nidos Gaiva“ atbunda kartu su gamta, maloniai vėsios Baltijos bangos nuplauna žiemos nuovargį, ir žmogus sugrįžta kupinas energijos ir įkvėpimo ne tik naujiems darbams, bet ir naujam gyvenimo etapui. Tai ir yra tikroji Nidos ir poilsio namų „Nidos Gaiva“ atgaiva.

Vasarą svečių namai „Nidos Gaiva“ ir Nida skendi saulės šviesos prisodrintame gėlių žydėjime, o banguojanti Baltija savo spalvas pasirenka pagal beribio dangaus skliauto spalvų pavyzdį. Auksinės Nidos kopos dosnios šiluma ir saule. Poilsis Nidoje vasarą – tikrasis rojus žemėje mažiems ir dideliems.

Kiekvieną rudenį jūra dovanoja daug jodo, taip svarbaus kiekvieno mūsų sveikatai. Nida ramesnė, nei vasarą. O Baltijai ruduo – tai audrų pradžia, ir šėlstanti jūra lyg magnetas traukia smalsuolius pasigrožėti nepakartojama bangų stichija. Svarbu atsargiai elgtis prie savo galią rodančios Baltijos. Su termosu karštos arbatos galima iš toliau grožėtis tokia jūra rudenį.

Idealioje žiemos tyloje ramios Nidos gatvelės ir pušys, – mūsų svečių namų aplinka, – pasipuošia ir suskamba baltu ažūrinių raštų spindesiu. Žiemą jūra neprognozuojama, – tik ir lauk iš jos siurprizų. Žiema Nidoje ir „Nidos Gaiva“ namuose, – nuostabus metas, ieškantiems visiškos ramybės.

 

Ten, kur jūra ošia, svaigina gamta,
laukia Jūsų svečiuose Nidos Gaiva!

Jeigu Jus domina poilsis Nidoje ir norite užduoti mums klausimą, užpildykite žemiau esančią formą:

Sutinku su savo duomenų saugojimu, tvarkymu ir jų panaudojimu šioje svetainėje


Kodėl poilsis Nidoje yra išskirtinis?

Poilsis Nidoje – tai ramybė, jaukumas ir neužmirštamas Kuršių Nerijos kraštovaizdis. Kviečiame atvykti ir atsigaivinti Nidos Gaivoje.


Kiek kainuoja poilsis Nidoje?

Poilsio Nidoje kaina svyruoja nuo 45 iki 170 eurų už naktį.


Kokiu metų laiku geriausia ilsėtis Kuršių Nerijoje?

Kuršių Nerija – išskirtinė vieta bet kokiu metų laiku. Žavus yra tiek šiltasis metų sezonas, tiek prikaustantis gamtos grožis šaltuoju metų sezonu.

5/5 (117 Reviews)

Atnaujinta redagavo administracija

Į viršų
Skip to content