Nuoma Nidoje – prabanga ar galimybė sutaupyti?

Nuoma Nidoje – prabanga ar galimybė sutaupyti?

Nidos kurortas neretai įvardijamas prabangiausia ir brangiausia Lietuvos poilsio vieta. Vieniems tokią nuomonę formuoja įvesti įvažiavimo į Kuršių neriją mokesčiai, kitiems – statistikos duomenys, rodantys, kad Nidą vis dažniau lanko ne tik lietuviai, bet ir turistai iš įvairių Europos kampelių.

Yra ir tokių, kurie mano, kad Nida – unikalus, į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas vertingas kraštas – stulbinantis ne tik įspūdingu kraštovaizdžiu, bet ir įspūdingomis kainomis už lankytinus objektus ir apgyvendinimą. Vis tik tai tėra mitai. Ir išsklaidyti juos galite atvykę į Nidą ir pažvelgę į jos kasdienybę iš arčiau.

Vos atšilus orams, galvoje vis dažniau ima suktis mintys apie atostogas. Atlikti užsakomieji tyrimai ne kartą yra parodę, kad dauguma lietuvių neįsivaizduoja atostogų be smėlėto jūros kranto, be gulėjimo paplūdimyje, mėgavimosi saulės voniomis ir kūną skalaujančiomis jūros bangomis. Tad lietuviai dažniausiai renkasi poilsį Nidoje, Šventojoje ar Palangoje.

Turbūt pastebite, kad lietuviški orai mūsų nelepina, o vasara prabėga tiesiog akimirksniu, todėl labai svarbu atostogas planuoti dar šaltuoju metų laiku. Juk taip maloniai jausmus kutena ir nuotaiką kelia mintys apie šiltą pajūrio smėlį, vėsią jūrą.

Tačiau mintys ir svajonės nevirs realybe, jei nesiimsime veiksmų joms įgyvendinti. Dabar yra pats laikas ne tik svajoti, bet ir pradėti planuoti. Tai verta daryti dėl dviejų priežasčių. Pirmoji – atostogų planavimas suteikia daug gerų emocijų ir padeda sutaupyti (iš anksto rezervuojant kambarį ar apartamentus Nidoje, mokėsite mažiau ir turėsite platesnį pasirinkimą rinktis). Antroji – atostogas suplanavę iš anksto galėsite toliau ramiai darbuotis, o sutaupytus pinigus galėsite išleisti įgyvendinant kitas svajones.

Kaip sakėme straipsnio pradžioje, Lietuvoje sklando mitas, kad poilsis Nidoje kainuoja labai brangiai. Bet mes žinome, kad dauguma net nesivargina paskaičiuoti ir renkasi, jų nuomone, pigesnį variantą Šventojoje ar Palangoje.

Mes raginame pamiršti įvairias kitų nuomones, o tiesiog paskaičiuoti ir patiems įsitikinti, kad nuoma Nidoje gali būti visai nebrangi, puikiai atitinkanti kainos ir kokybės santykį… Norėdami tai įrodyti, pateikiame Jums keletą patarimų, kaip Nidoje galite pailsėti prabangiai ir neišleidę krūvos pinigų.

Atvykite į Nidą ilgesniam laikui

Poilsis Nidoje kelioms dienoms kainuos brangiau nei savaitės, 10 (ar daugiau) dienų atostogos (jei įvertinsite vienos paros nuomos kainą). Ne paslaptis, kad daugelis nuomotojų nenusiteikę priimti poilsiautojų vienai ar kelioms dienoms, tokiais atvejais variantų reikėtų paieškoti atidžiau. Kad sutaupytumėte, rekomenduojame susikrauti lagaminus ir paviešėti Nidoje ilgiau.

kambario nuoma nidoje

Rezervuokite poilsio vietą kuo ankščiau

Nuoma Nidoje pabrangsta atėjus šiltajam vasaros sezonui. Jei nusprendėte, kad po kelių dienų Jums reikalingas poilsis Nidoje ir pradėjote jo ieškoti – veikiausiai būsite nemaloniai nustebinti, nes nuomos kaina bus gana aukšta.

Taip pat jei planuojamos didesnės šventės, festivaliai ar renginiai, nuoma Nidoje būna brangesnė. Jei orų prognozės nuteikia optimistiškai, tuomet ir surasti vietą, kur apsigyventi Nidoje gali būti sudėtinga. Būtent dėl tokių priežasčių rekomenduojame kuo anksčiau rezervuoti norimą poilsio vietą. Išvengsite papildomo galvos skausmo ir per didelių išlaidų.

Atostogaukite rudenį

Ar žinote, kad Nidoje rugsėjis yra puikus mėnuo atostogoms? Nors tai kalendorinis ruduo ir dauguma lietuvių į jį žiūri skeptiškai, bet… Nidoje būtent šį mėnesį prasideda įvairūs kultūriniai renginiai. Oras dažnai būna palankus atostogoms, o nuomos kainos Nidoje gerokai mažesnės, nei vasaros sezono metu.

Nuogąstaujantiems, kad Nidoje mažai pramogų, galime pasakyti, jog Nidoje paslaugų ir pramogų pasiūla sparčiai plečiasi. Tad pramogauti galėsite iki soties. Svajojantiems apie turkišką masažą, jau nereikia vykti į Turkiją, juo pasimėgauti galima ir Nidoje. Trūkumas tik tas, kad šį masažą atliks mūsų tautietis, o ne grynakraujis turkas. Tačiau juk svarbiausia paslaugos kokybė!

Į viršų
Skip to content