Nuoma Nidoje – prabanga ar galimybė sutaupyti?

Nuoma Nidoje – prabanga ar galimybė sutaupyti?

Nuoma Nidoje

Nuoma Nidoje. Vos atšilus orams, dažnai užklysta mintys apie atostogas. Dažnas lietuvis neįsivaizduoja atostogų be smėlėto jūros kranto. Tad lietuviai dažniausiai renkasi poilsį Nidoje ar Palangoje.

Turbūt pastebėjote, kad lietuviški orai mūsų nelepina, o vasara prabėga tiesiog akimirksniu, todėl labai svarbu atostogas planuoti dar šaltuoju metų laiku. Juk taip maloniai jausmus kutena mintis apie šiltą pajūrio smėlį, vėsią jūrą.

Tačiau mintys ir svajonės nevirs realybe, jei nesiimsime veiksmų jai įgyvendinti. Tad pats laikas ne tik svajoti o ir pradėti planuoti. Tai verta daryti dėl dviejų priežasčių. Atostogų planavimas suteikia daug gerų emocijų ir padeda sutaupyti. Atostogas suplanavę iš anksto galėsite toliau ramiai darbuotis, o sutaupyti pinigus galėsite išleisti įgyvendinant kitas svajones.

Sklando mitas, kad poilsis Nidoje kainuoja gana brangiai. Tad daugelis net nesivargina paskaičiuoti ir renkasi jų nuomone pigesnį variantą. Tačiau mes raginame pamiršti įvairias nuomones, o tiesiog paskaičiuoti ir patiems įsitikinti, kad nuoma Nidoje gali būti visai nebrangi. . Mes pateiksime keletą patarimų kaip galite pailsėti prabangiai ir neišleidę krūvos pinigų.

Atvykite į Nidą ilgesniam laikui

Poilsis Nidoje kelioms dienoms kainuos brangiau nei savaitės ar 10 dienų (jei įvertinsime vienos paros nuomos kainą). Ne paslaptis, kad daugelis nuomotojų nenusiteikę priimti poilsiautojų vienai ar keletui dienų. Tad rekomenduojame susipakuoti lagaminus ir paviešėti Nidoje ilgiau.

Nuoma Nidoje

Rezervuokite poilsio vietą kuo ankščiau

Nuoma Nidoje pabrangsta, atėjus šiltajam vasaros sezonui. Jei suplanavote, kad po keletos dienų Jums reikalingas poilsis Nidoje, tuomet nuomos kaina gali būti gana aukšta. Taip pat jei planuojamos didesnės šventės ar festivaliai, nuoma Nidoje būna brangesnė. Jei orų prognozės nuteikia optimistiškai, tuomet ir surasti vietą kur apsigyventi gali būti sudėtinga. Tad rekomenduojame kuo anksčiau rezervuoti norimą poilsio vietą.

Atostogaukite rudenį

Ar žinote, kad Nidoje rugsėjis yra puikus mėnuo atostogoms. Juk būtent šį mėnesį prasideda įvairūs kultūriniai renginiai. Oras dažnai būna palankus atostogoms, o nuomos kainos Nidoje kainos gerokai mažesnės nei vasarą.

Nuogąstaujantiems, kad Nidoje mažai pramogų galime pasakyti, kad Nidoje paslaugų ir atrakcijų pasiūla sparčiai plečiasi. Tad pramogauti galėsite iki soties. Svajojantiems apie turkišką masažą, jau nereikia vykti į Turkiją. Trūkumas, kad šį masažą atliks mūsų tautietis, o ne grynakraujis turkas. Tačiau juk svarbiausia paslaugos kokybė!

Į viršų
Skip to content