Butų nuoma Nidoje – kaip surasti ko ieškai?

Butų nuoma Nidoje – kaip surasti ko ieškai?

Jei tarėte sau, kad šias atostogas ar tiesiog savaitgalį praleisti Nidoje, turbūt pirmas klausimas, kuris ateina į galvą – kur apsistoti? Galvoje tuoj pradeda suktis mintys, kad butų nuoma Nidoje labai brangi. Mes raginame nustoti nerimauti, nes šiame straipsnyje pateiksime ne vieną naudingą patarimą, kaip surasti nebrangią nakvynę Nidoje.

Jei atostogaudami prie jūros norite sutaupyti, nesusigundykite itin pigiais pasiūlymais. Jei jau radote skelbimą, kur siūloma išsinuomoti už itin nedidelę kainą, negalvokite, kad Jums labai pasisekė. Atvykus į tokią vietą, gali išgaruoti visas entuziazmas ir  tekti ne pačios komfortiškiausios gyvenimo sąlygos. Niekada neatlikite rezervacijos, kol nepamatėte nuotraukų. Jei skelbime jų nėra, būtinai paprašykite, kad jas atsiųstų. Taip pat, jei iš anksto apmokate už nuomą, pasidomėkite ar ta veikla vykdoma legaliai.

Žemiau pateiksime Jums keletą patarimų, kaip rasti komfortišką nakvynę ir tuo pačiu sutaupyti.Butų nuoma Nidoje

Atlikite išankstinę rezervaciją

Vienas iš pačių svarbiausių patarimų, taip kaip  mėgstama sakyti – „roges ruošk vasarą“. Tad ir Jums verta dar žiemos metu ar ankstyvą pavasarį pradėti ieškoti butų nuomos Nidoje. Atėjus vasaros sezonui, daugelis nebrangių ir kokybiškų poilsio vietų būna jau seniai rezervuotos. Tad jei susiplanuosite atostogas iš anksto, tereiks susikrauti lagaminus ir išvykti. Kokių rūpesčių ar galvosūkių.

Pasidomėkite paskutinės minutės pasiūlymais

Jei nerezervavote buto ar kambario gerokai ankščiau, arba sugalvojote nuvykti į Nidą neplanuotai –  paieškokite paskutinės minutės pasiūlymų, akcijų. Pasitaiko, kad kai kurie poilsiautojai neatvyksta ar atšaukia savo rezervaciją, todėl lieka laisvos patalpos.

Rinkitės atostogų sezono pabaigą

Lietuvoje pastaruoju metu ruduo kartais nustebina savo šiltu ir maloniu oru. Tad galite atostogas planuoti vasaros pabaigoje arba ankstyvą rudenį. Tokiu metu butų nuoma Nidoje būna gerokai pigesnė. O mėgstantiems ramybę ir jaukų, tylų poilsį bus tikra ramybės oazė. Artėjant vasaros atostogų sezonui prie pabaigos, nurimsta šurmulys, sumažėja poilsiautojų, tad galėsite mėgautis ramybe iki valiai.

Jei domina poilsis Nidoje arba turite klausimų susisiekite su mumis ir mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

Į viršų
Skip to content