Butai Nidoje – kaip surasti ko ieškai?

Butai Nidoje – kaip surasti ko ieškai?

Butai Nidoje vienas geriausių pasirinkimu atostogaujantiems. Jei tarėte sau, kad šias atostogas ar tiesiog savaitgalį praleisti Nidoje, turbūt pirmas klausimas, kuris ateina į galvą – kur apsistoti? Galvoje tuoj pradeda suktis mintys, kad butų nuoma Nidoje labai brangi.

Mes raginame nustoti nerimauti, nes šiame straipsnyje pateiksime ne vieną naudingą patarimą, kaip surasti nebrangią nakvynę Nidoje.
Jei atostogaudami prie jūros norite sutaupyti, nesusigundykite itin pigiais pasiūlymais. Jei jau radote skelbimą, kur siūloma išsinuomoti už itin nedidelę kainą, negalvokite, kad Jums labai pasisekė.

Atvykus į tokią vietą, gali išgaruoti visas entuziazmas ir tekti ne pačios komfortiškiausios gyvenimo sąlygos. Niekada neatlikite rezervacijos, kol nepamatėte nuotraukų. Jei skelbime jų nėra, būtinai paprašykite, kad jas atsiųstų. Taip pat, jei iš anksto apmokate už nuomą, pasidomėkite, ar ta veikla vykdoma legaliai.

Rizikuojant ir pasitikint pirmu rastu skelbimu, kuriame siūloma pigi butų nuoma Nidoje, galima ne tik patirti finansinių nuostolių, bet ir nusivilti atostogomis arba išvis likti be jų…

Žemiau pateiksime Jums keletą patarimų, kaip rasti komfortišką nakvynę ir kartu sutaupyti.

 

nida nuoma butai kotedzai

Butai Nidoje – pagrindiniai patarimai

Atlikite išankstinę rezervaciją


Vienas iš pačių svarbiausių patarimų, vaizdingai tariant, – „roges ruošk vasarą“. Tad ir Jums verta dar žiemos metu ar ankstyvą pavasarį pradėti ieškoti butų nuomos Nidoje.

Atėjus vasaros sezonui, daugelis nebrangių, bet itin tvarkingų ir kokybiškų poilsio vietų būna jau seniai rezervuotos. Tad jei susiplanuosite atostogas iš anksto, tereiks susikrauti lagaminus ir išvykti. Jokių rūpesčių, jokių galvosūkių ar galvosopių dėl Nida nuoma
Pasidomėkite paskutinės minutės pasiūlymais


Jei nerezervavote buto ar kambario Nidoje gerokai anksčiau, nei ruošiatės atostogauti, arba jei sugalvojote nuvykti į Nidą neplanuotai – paieškokite paskutinės minutės pasiūlymų, akcijų. Nors Nida nepasižymi itin didele pasiūla viešbučių ar individualių nuomos variantų, vis tik pasitaiko, jog kai kurie poilsiautojai neatvyksta ar atšaukia savo rezervaciją, todėl lieka laisvos patalpos.


Rinkitės atostogų sezono (vasaros) pabaigą


Lietuvoje pastaruoju metu ruduo kartais nustebina savo šiltu ir maloniu oru. Tad galite atostogas planuoti vasaros pabaigoje arba ankstyvą rudenį. Tokiu metu butų nuoma Nidoje būna gerokai pigesnė.

O mėgstantiems ramybę ir jaukų, tylų poilsį, Nida rudenį prilygs tikrai ramybės oazei. Artėjant vasaros atostogų sezonui prie pabaigos, nurimsta šurmulys, sumažėja poilsiautojų, tad galėsite mėgautis ramybe tiek, kiek norėsis.


Atkreipkite dėmesį į planuojamas nuomoti patalpas


Kad poilsis Nidoje būtų vertingas, apgyvendinimas turi būti komfortiškas ir jaukus. Retas keliautojas atsispiria švarai, tvarkai ir maloniam interjerui. O patogūs baldai, šiltą namų atmosferą primenanti aplinka, šeimininkų svetingumas ir ideali lokacija – išvis nepalieka abejingų poilsiautojų.

Mūsų svečių namai „Nidos gaiva“ visuomet laukia svečių ir užtikrina jiems geriausią poilsį bet kuriuo metų laiku.


Užduokite sau kelis svarbius klausimus apie butų nuomą Nidoje


Kad būtų lengviau išsirinkti ir apsispręsti, kurį buto nuomos Nidoje variantą pasirinkti, siūlome atsakyti į kelis klausimus: kokią reikšmę teikiate apgyvendinimo vietai, t. y. ar norite, kad iš apgyvendinimo vietos nesunkiai galėtumėte pasiekti įdomiausius Nidos lankytinus objektus ir gražiausius kampelius?

Ar norite svetingų, malonių ir draugiškų šeimininkų, nuomojančių apartamentus Nidoje? Ar norite gyventi kambariuose, kuriuose jaučiamas kuklios prabangos dvelksmas? Norite konkurencingo kainos ir kokybės santykio? Būtent tokiais principais vadovaudamiesi mes įkūrėme savo poilsio namus „Nidos gaiva“ ir kviečiame Jus čia apsilankyti bei įvertinti mūsų pastangas.


Jei domina poilsis Nidoje arba turite klausimų susisiekite su mumis ir mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

Į viršų
Skip to content