Atostogos Nidoje – kaip kūrybingai praleisti laiką?

Atostogos Nidoje – kaip kūrybingai praleisti laiką?

Vos atšilus orams ar sulaukus išsvajotų atostogų skubame prie jūros. Juk taip malonu pasišildyti prie kaitrių saulės spindulių, besiklausant jūros ošimo.

Lietuvoje yra nuostabus rojaus kampelis – Nida. Savo stebuklinga ir nepakartojama gamta jis pritraukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Dažnas poilsį prie jūros įsivaizduoja kaip gulinėjimą ant smėlio besimėgaujant saulės voniomis. Tačiau, jei prie jūros praleidžiate daugiau nei keletą dienų toks poilsis labai greitai pabosta.

Mes kviečiame vasaros atostogas pajūryje praleisti turiningiau, kad grįžtumėte ne tik maloniai pailsėję, bet ir pilni įspūdžių. Tad poilsis Nidoje gali būti aktyvus ir įdomus.

Pasidžiaugus jūra, pats laikas pakeliauti po Nidos lankytinas vietas. Nidoje tikrai yra ką pamatyti.

Poilsis Nidoje

Tad kur galima nukeliauti ir ką pamatyti. Šiame straipsnyje, mes pateiksime keletą vietų, kurias rekomenduojame aplankyti, kad poilsis Nidoje būtu ne tik malonus, bet ir įdomus.

Kazimiero ir Virginijos Mizgirių galerija

Rekomenduojame aplankyti Kazimiero ir Virginijos Mizgirių galeriją muziejų, kuriame išvysite unikalią gintaro eksponatų kolekciją. Besidomintiems istorija, ar mylintiems gintarus šis muziejus tikta atgaiva. Jame galėsite susipažinti su Baltijos gintaro rūšimis. Turbūt nustebsite, bet jų yra tikrai ne viena ir ne dvi. Vaikučiams greičiausiai patiks demonstruojami inkliuzai. Jie galės pamatyti priešistorinį vabzdį, kuris taip ir liko įkalintas gintaro gabalėlyje.

Žvejo sodyba

Kviečiame aplankyti Etnografinę žvejo sodybą. Čia Jūs pamatysite autentišką žvejo namą. Taip pat galėsite pasimatuoti tikrus, iki šių laikų išlikusius žvejo batus. Su šiais batais žvejai keliaudavo žvejoti ant Kuršių marių ledo. Šiais lakais žvejyba daugeliui tapo pomėgiu, hobiu. Tad šią sodyba tiesiog privalo aplankyti ne tik žvejai, bet ir tie kuriems įdomi mūsų tautos istorija.

Parnidžio pažintinis takas

Tylos slėnyje pradėsite keliauti Parnidžio pažintiniu taku, kuris driekiasi per kalnapušių mišką. Užlipus ant Parnidžio kopos pamatysite tokius vaizdus, kad teks sulaikyti kvėpavimą. Galime drąsiai sakyti, kad tokio įspūdingo grožio Lietuvoje nelabai kur pamatysite. Nuo 52 metrų aukščio Parnidžio kopos atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Kuršių marias ir Baltijos jūrą. Tai vienintelė vieta Kuršių nerijos nacionaliniame parke, kur iki šiol išlikusi pustomų kopų grandinė Ant šios kopos galėsite savo laikrodžius sutikrinti su saulės laikrodžiu.
Jei domina nuoma Nidoje, mes maloniai suteiksime Jums reikiamą informaciją. Susisiekite su mumis šiandien ir mes pasirūpinsime Jūsų patogiu apgyvendinimu.

Mes dirbame Jums, kad poilsis Nidoje būtų nepamirštamas!

Į viršų
Skip to content