Kambarių nuoma Nidoje ištisus metus

Kambarių nuoma Nidoje, svečių namuose “Nidos Gaiva”:

 • 2 dviviečiai kambariai I aukšte (TV usb, mini šaldytuvas gaiviųjų gėrimų šaltai temperatūrai palaikyti, virdulys, dušas, wc);
 • 2 dviviečiai kambariai II aukšte (TV usb, mini šaldytuvas gaiviųjų gėrimų šaltai temperatūrai palaikyti, virdulys, dušas, wc, terasa);
 • penkiavietis apartamentas  III a.  (TV, DVD, virtuve, kondicionierius, dušas, wc) – 2 kambarių butas.
Poilsis nidoje Nemokamas bevielis internetas
Nuoma Nidoje Plokščiaekranis televizorius
Kambariu nuoma Nidoje Virdulys kavai ar arbatai
Poilsis Nidoje Mini šaldytuvas kambariuose (gaiviųjų gėrimų šaltai temperatūrai palaikyti)
Poilsis Nidoje Kondicionierius apartamente
Poilsis Nidoje Šaldytuvas apartamente
nuoma Nidoje Mikrobangų krosnelė (bendrose patalpose)
Poilsis Nidoje Dušo kabina (kiekviename kambaryje)
Nuoma Nidoje Skystas muilas
Kambariu nuoma Nidoje Plaukų džiovintuvas
poilsis Nidoje Patalynė (kiekviename kambaryje)
nuoma Nidoje Rankšluosčiai (kiekviename kambaryje)
Poilsis Nidoje Pledai kambariuose
kambariu nuoma Nidoje Kambariuose nerūkoma
poilsis Nidoje Trijų vietų automobilių aikštelė (būtina rezervuoti iš anksto)
Poilsis Nidoje Dviračiai
nuoma Nidoje Kiemelis su lauko terasa
kambariu nuoma Nidoje Lietpalčiai (už papildomą mokestį)
poilsis Nidoje Paplūdimio skėtis (už papildomą mokestį)
nuoma Nidoje Krepšinio kamuolys
kambariu nuoma Nidoje Elektriniai vėjeliai kambariuose

Užsakymai priimami telefonu +370 615 39 555 arba
el. paštu nidos@gaiva.lt

Kambarių nuoma Nidoje

Mūsų siūloma kambarių nuoma Nidoje – tarsi kvietimas pabūti arčiau gamtos ir įkvėpti Nidos gaivos! Nuo pirmo žingsnio čia jaučiamas atsipalaidavimas ir komfortas… kukli prabanga ir skoninga aplinka… Jaukumas… Ir tobulas poilsis Nidoje – krašte, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą.

Kambarių nuoma Nidoje užsiėmėme tada, kai supratome, kad apgyvendinimo įstaigos pasirinkimas – labai svarbi kiekvienos kelionės planavimo dalis ir ji turi būti atlikta nepriekaištingai.

Iš tiesų kambarių nuoma Nidoje yra gana ribota ir gali tapti itin kebliu klausimu tais atvejais, kai kambario ieškoma paskutinėmis minutėmis, vasaros sezono įkarštyje ar atitinkančio visus poreikius, pageidavimus ir užtikrinančio labai gerą atmosferą… Kambarių nuoma Nidoje nerezervavusiems kambarių iš anksto gali vietoje ilgai lauktų puikių atostogų sukelti galvos skausmą ir didelį nusivylimą.

Viešbučiai Nidoje nėra labai pigūs, o ir jų kambarių nuoma karštomis vasaros dienomis tampa mažai įmanoma dėl didelio svečių srauto. Tad palankiausias apgyvendinimas Nidoje – susitarti dėl nuomos iš anksto. Tik su kambarių nuoma Nidoje, kaip ir visur, vertėtų būti atsargiems ir atsakingai įvertinti visus randamus pasiūlymus.

Kai supratome, kad kambarių nuoma Nidoje – daugiausia laiko atimanti ir pagrindinė užklausa internetinėms paieškoms ar saviems pažįstamiems, nusprendėme šią  situaciją palengvinti įkurdami svečių ir poilsio namus „Nidos Gaiva“.

 

Kambarių nuoma – ką siūlo svečių namai „Nidos Gaiva“?

Poilsio namų „Nidos Gaiva“ duris atvėrėme jau daugiau nei prieš 10 metų ir be galo džiaugiamės, kad šie svečių namai visais metų laikais patrauklūs savo ramia aplinka, jaukiu kambarių interjeru, įsimintini originaliomis, Klaipėdos kraštui būdingomis, architektūros detalėmis ir patogūs gyventi.

Namų vardą – „Nidos Gaiva“ – parinkome neatsitiktinai. Jame slypi gilesnė prasmė – „Nidos gaiva“ pavadinimas buvo natūraliai padiktuotas puikių poilsio sąlygų, kurių realia atgaiva įsitikina kas vasarą sugrįžtantys į šiuos namus tie patys ir nauji svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš visos Europos, JAV, Japonijos ir kitų tolimiausių pasaulio kampelių.

Moderniai įrengtuose Nidos poilsio namuose „Nidos Gaiva“ Jūsų laukia dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai ir penkiavietis apartamentas su jaukia virtuvėle, oro kondicionieriumi, DVD. Kiekviename kambaryje yra dvigulės lovos ir viskas, ko gali prireikti įprastai patogiai buičiai:

 • būtini virtuvės reikmenys: virdulys, puodeliai kavai bei arbatai, taurės, stalo įrankiai, lėkštės; nedidelis šaldytuvas, palaikantis gaiviųjų gėrimų vėsą, ir kt.;
 • nemokamas bevielis spartusis internetas;
 • plokščiaekranis TV;
 • aktyviam poilsiui ir laisvalaikiui – krepšinio kamuolys, dviračiai.

Antrajame aukšte įrengta erdvi terasa su lauko baldais ir markizėmis – jaukiam Jūsų laiko leidimui su draugais. Čia svečiai mėgsta susiburti ir vakarais pasišnekučiuoti, ir dienos metu pasislėpti nuo kaitrios saulės. Kai kurių kambarių durys atsiveria tiesiai į terasą.

Beje, jei vakaras būtų vėsus, galima apsigaubti kambariuose esančiais pledais. Taip pat svečių patogumui visuose kambariuose yra atskiri vonios kambariai su dušo kabina ir WC patalpa.

Puiki „Nidos Gaiva“ namų vieta ir aplinka – tobuloms atostogoms Nidoje

Kambarių nuoma Nidoje, pačiame Nidos centre, yra pritaikyta gyventi bei ilsėtis visiems, pasiilgusiems tikrojo poilsio atgaivos, ramybės ir tylos. Šias sąlygas užtikrina puiki mūsų poilsio ir svečių namų „Nidos gaiva“ vieta ir natūrali Nidos gamta.

Prie „Nidos Gaiva“ poilsio namų yra uždaras kiemelis su lauko baldais ir žalia veja, pamėgta mažamečių vaikučių ir jų tėvelių.

Prie pat poilsio ir svečių namų yra automobilių stovėjimo aikštelė. Jūsų patogumui, automobilio vietą prašome rezervuoti iš anksto.

 

Ką aktualu žinoti kiekvienam, ieškančiam kambario Nidoje?

Mes visuomet siekiame būti svetingi ir savo poilsio namų svečius pasitikti su meile. Prieš pasirenkant kambarius, rekomenduojame visuomet planuoti savo atostogas ir iš anksto užsitikrinti, kad poilsis Nidoje būtų nepriekaištingas.

Savo svečių namus „Nidos gaiva“ kūrėme pasirinkę į keliautojus ir svečius orientuotą koncepciją. Tam, kad įsitikintumėte, ar ši kambarių nuoma Nidoje Jums tinkamas variantas, siūlome atsakyti į kelis klausimus:

 1. Ar jums svarbi kambarių nuomos Nidoje vieta – marių krantas, jaukaus miestelio centras ar šalia esančios populiariausios Nidos lankytinos vietos, netolimas kelias iki Baltijos jūros ir kerinti gamtos apsuptis?
 2. Ar norite, kad kambarių nuoma Nidoje sukurtų ypatingą jaukumą ir patogumą?
 3. Ar jums reikia, kad kambarių nuoma Nidoje išsiskirtų aukštos kokybės kambariais, kuklia prabanga dvelkiančiu stiliumi bei šiltą namų atmosferą kuriančiais baldais?
 4. Ar pageidaujate svetingų šeimininkų, kurie būtų visuomet pasirengę jus priimti?
 5. Ar kambarių nuoma Nidoje – išlieka svarbiausiu Jūsų klausimu planuojant atostogas?

 

Būtent šie klausimai buvo vieni svarbiausiu kuriant poilsio namus „Nidos Gaiva“. Jeigu į daugumą (o galbūt netgi ir visus) jų atsakėte teigiamai, tuomet nebelieka abejonių, kad čia yra geriausia vieta, kurioje galite apsistoti.

Svečių namai „Nidos Gaiva“ leis mėgautis įsimintinomis atostogomis apgyvendinimo rūpesčius paliekant nuošalyje. Čia įrengti nedideli, komfortiški ir kuklia prabanga dvelkiantys kambariai, jaukūs baldai, širdžiai miela ir šilta atmosfera, padedanti pasijausti kaip namuose…

Be to, „Nidos Gaiva“ – tai vieta, kuri garantuoja išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu, palieka neišdildomus prisiminimus ir užtikrina, kad Nidoje praleistas laikas dar ilgai išliktų mintyse.

 

Keli fakti, džiuginantys keliautojus, pasirinkusius svečių namus „Nidos Gaiva“

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti tai, už ką kaskart dėkoja išvykstantys svečiai:

 • nuo poilsio namų „Nidos Gaiva“ iki Kuršių marių – vos 100 metrų;
 • nuo poilsio namų „Nidos Gaiva“ iki Baltijos jūros – apie 800 metrų. Tai puiki galimybė ramiai pasivaikščioti ir atsigaivinti grynu pušų, marių ir jūros oru;
 • nuo poilsio namų „Nidos Gaiva“ iki artimiausios jaukios kavinės – 70 metrų;
 • šalia nedidukė maisto parduotuvėlė su būtiniausiais produktais (čia pat, gretimame kieme);
 • svetingumas, rūpestis ir malonus svečių priėmimas

 

Kambarių nuoma Nidoje ištisus metus

Svečių apgyvendinimo namai „Nidos Gaiva“ laukia Jūsų visais metų laikais, nes šių namų ir Nidos aplinkos kiekviena metų diena yra įspūdinga ir patraukli tik jai būdingu žavesiu.

 • „Nidos Gaiva“ kambarių nuoma Nidoje – vasaros sezono metu, apgyvendina nuo 14 val.,
 • Su savo svečiais atsisveikiname 11 val..

Iki malonių susitikimų Nidos poilsio ir svečių namuose „Nidos Gaiva“.

Kambariu nuoma Nidoje

Karštą vasaros dieną, svečius pasitinkame su gaiviu vandeniu.

Jeigu Jus domina kambarių nuoma Nidoje ir norite užduoti klausimą mums klausimą, užpildykite žemiau esančią formą:

Sutinku su savo duomenų saugojimu, tvarkymu ir jų panaudojimu šioje svetainėje


Kokie kambariai yra nuomojami Nidoje?

Nidos Gaiva siūlo dviviečius – triviečius ir penkiavietį apartamentus miesto centre G. D. Kuverto g. 8-1


Kiek kainuoja kambarių nuoma Nidoje?

Kambarių nuoma Nidoje svyruoja nuo 45 iki 170 eurų už naktį.


Kokius patogumus siūlo apartamentai Nidos Gaiva?

Savo svečiams suteikiame oro kondicionierius, nemokamą internetą, terasą, vonios kambario patogumus, nemokamą parkingą. Už papildomą mokestį – dviračius, paplūdimio skėčius nuo saulės.

Atnaujinta redagavo administracija

Į viršų
Skip to content